FAQ

Czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu?

Tak. Na każdy termin mamy ograniczoną ilość miejsc, niektóre daty są bardziej popularne i tylko w ten sposób możemy zagwarantować realizację. Przyjmujemy również bukiety last minute, natomiast w tym przypadku nie ma gwarancji wolnego miejsca.

Zarezerwuj termin

Czy mam wpływ na ułożenie kwiatów?

Tak. Nasza stylistyka polega na jak najwierniejszym oddaniem piękna oryginalnego bukietu. Po wstępnym zaprojektowaniu bukietu, klientka dostaje zdjęcia do akceptacji lub ewentualnych poprawek, żeby było idealnie.

Kiedy trzeba wysłać bukiet ślubny?

Jak najszybciej! Kwiaty im świeższe, tym lepiej i piękniej się zachowają. Jeśli ślub był w piątek/sobotę bukiet najlepiej wysłać w poniedziałek rano, wtedy zazwyczaj we wtorek mam już paczkę, a czas jest tutaj bardzo ważny! Pracujemy z kwiatami w takim stanie jakim do nas dotrą.

Jak spakować i wysłać bukiet?

Wiemy, że wysyłka kwiatów jest bardzo nietypowa, dlatego po rezerwacji terminu dostarczamy wszystkich szczegółów dotyczących pakowania oraz wysyłki żeby bukiet dotarł do nas bezpiecznie.  

Jaki jest czas oczekiwania na swój Bukiet Wspomnień?

Kwiaty suszymy w sposób naturalny i tradycyjny, cierpliwość jest w tym przypadku kluczowa. Proces suszenia trwa ok. 6-8 tygodni, po tym czasie zaczynamy realizację projektu. Czas oczekiwania na swój gotowy Bukiet Wspomnień to ok. 10 tygodni. W szczycie sezonu czas ten może się delikatnie wydłużyć. Stawiamy na cierpliwość i profesjonalne utrwalenie wspomnień. 

Czy kwiaty zmienią swój kolor?

Tak. Kwiaty zmienią delikatnie swój kolor już podczas suszenia (np. białe kwiaty idą w ciepłe beżowe, żółte tony), a później także na przestrzeni lat w gotowej już ramce ze względu na działanie promieni słonecznych. Jest to materiał naturalny więc proces ten jest nieunikniony i kwiaty naturalnie będą się zmieniać jak Wasza miłość, którą symbolizują. Jeśli jesteś ciekawa jak może zmienić się jakiś konkretny kolor kwiatów napisz do nas 😊

Skontaktuj się z nami

Mam już swój ususzony bukiet sprzed lat czy można coś z nim zrobić?

Tak! Bukiety ususzonego samodzielnie w całości nie możemy już ususzyć na płasko, ale mamy opcję ramki 3d.
Sprawdź ofertę >>>

Czy kwiaty w ramce są na białym tle?

Tylko w przypadku ramy 3d. W pozostałych wariantach kwiaty są klejone i umieszczone pomiędzy dwoma taflami szkła, co daje efekt „wiszącego w powietrzu” bukietu, a całość otoczona jest ręcznie robioną drewnianą ramą. Taką propozycję wprowadziliśmy jako pierwsi na polski rynek konserwacji bukietów.

Czy jest możliwość personalizacji zamówienia?

Jak najbardziej! W ramce możemy umieścić Wasze zdjęcia ślubne lub zaproszenie, szczegóły ustalamy indywidualnie przy realizacji zamówienia.